
© Petros Gkizis
Διαύγεια
Δήμος Ελαφονήσου
Όλες οι αποφάσεις του Δήμου από το 2010: προσλήψεις, έργα, αποφάσεις, οικονομικά, και οι πολεοδομικές πράξεις της Υπηρεσίας Δόμησης Μονεμβασιάς για την Ελαφόνησο.
- 89αποφάσεις τις τελευταίες 30 ημέρες
- 2Προσωπικό & θέσεις · 30 ημέρες
- 0Πολεοδομία · 30 ημέρες
- 10Αποφάσεις · 30 ημέρες
- Ιούλιος 2021
- Έγκριση δαπάνηςΕΓΚΡΙΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΛΠΔήμος Ελαφονήσου2,08 €Έγγραφο ↗ Ρ73ΣΩΡ4-ΙΘ2
- Διοικητική πράξηΈγκριση σχεδίου αντιμετώπισης έκτακτων αναγκών εξαιτίας δασικών πυρκαγιών με την κωδική ονομασία “ΙΟΛΑΟΣ”Δήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ ΨΚΠΡΩΡ4-ΨΝΤ
- ΑνάθεσηΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣΔήμος Ελαφονήσου5.747,40 €Έγγραφο ↗ ΩΓΝ8ΩΡ4-ΓΘ3
- ΑνάθεσηΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ CONTAINERΔήμος Ελαφονήσου5.034,40 €Έγγραφο ↗ 6Ψ92ΩΡ4-230
- Δέσμευση πίστωσηςΈγκριση δαπάνης για καταγραφή υδρομετρητώνΔήμος Ελαφονήσου2.999,99 €Έγγραφο ↗ 6ΔΑ1ΩΡ4-34Β
- ΠληρωμήΈξοδα τράπεζας για πληρωµή τελών ύδρευσης µε πιστωτική κάρταΔήμος Ελαφονήσου0,26 €Έγγραφο ↗ ΨΟΡΗΩΡ4-ΒΝΦ
- ΠληρωμήΈξοδα τράπεζας για πληρωµή τελών ύδρευσης µε πιστωτική κάρταΔήμος Ελαφονήσου0,29 €Έγγραφο ↗ Ψ51ΚΩΡ4-Ξ2Υ
- ΑνάθεσηΣΥΜΒΑΣΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑΔήμος Ελαφονήσου1.000,00 €Έγγραφο ↗ ΨΜΙΗΩΡ4-Θ7Λ
- ΑνάθεσηΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΣΕΜΙΝΑΡΙΑΔήμος Ελαφονήσου1.000,00 €Έγγραφο ↗ 9ΘΕΑΩΡ4-ΨΑΡ
- Διοικητική πράξηΑΝΑΘΕΣΗ ΣΕ ΠΛΗΡΕΞΟΥΣΙΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΝΩΠΙΟΝ ΤΟΥ Β΄ΜΟΝΟΜΕΛΟΥΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 9ΓΨΕΩΡ4-ΙΔΦ
- Διοικητική πράξηΠερί μη άσκησης αφέσεων κατά των υπ’ αριθμ. Α247, Α248, Α249, Α250, Α251, Α252, Α253 και Α254/2021 αποφάσεων του Α΄ Μονομελούς Διοικητικού Πρωτοδικείου Τρίπολης αναφορικά με ασκηθείσες προσφυγές κατά των υπ’ αρ. 100, 99, 97, 95, 98, 101, 96 και 94/2018 αποφάσεων του Λιμεναρχείου Νεάπολης ΒοιώνΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 9Α7ΓΩΡ4-3ΚΥ
- Διοικητική πράξηΑΝΑΘΕΣΗ ΣΕ ΠΛΗΡΕΞΟΥΣΙΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΝΩΠΙΟΝ ΤΟΥ Β΄ΜΟΝΟΜΕΛΟΥΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 6ΔΣΜΩΡ4-8ΚΤ
- ΑνάθεσηΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ-ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟΥ(ΕΤΗΣΙΑ RELEASE)Δήμος Ελαφονήσου4.346,20 €Έγγραφο ↗ 6ΑΕ4ΩΡ4-Λ84
- ΠληρωμήΛογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα από Μυτιληναίος ΑΕ - Protergia µηνός Απριλίου 2021Δήμος Ελαφονήσου7,34 €Έγγραφο ↗ 6ΧΩ7ΩΡ4-13Π
- ΠληρωμήΈξοδα τράπεζας για πληρωµή τέλους χρήσης αιγιαλών µε κατάθεση στη τράπεζαΔήμος Ελαφονήσου1,50 €Έγγραφο ↗ ΩΜ37ΩΡ4-Ζ45
- ΠληρωμήΛογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα από Εταιρεία Παροχής Αερίου Αττικής - Ελληνική Ανώνυµη Εταιρεία Ενέργειας µηνός Απριλίου 2021Δήμος Ελαφονήσου2,99 €Έγγραφο ↗ ΩΗΩΟΩΡ4-Η5Β
- ΠληρωμήΚάλυψη δαπανών παροχής υπηρεσιών ναυαγοσωστικής κάλυψης σε οργανωµένες ή µη παραλίες-Λογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα για Τ.Π.∆Δήμος Ελαφονήσου56,54 €Έγγραφο ↗ 6Η4ΞΩΡ4-Χ74
- Δέσμευση πίστωσηςΒΕΛΤΙΩΣΗ ΖΩΝΩΝ ΠΥΡΑΣΦΑΛΕΙΑΣΔήμος Ελαφονήσου4.588,00 €Έγγραφο ↗ 9Ο2ΡΩΡ4-5ΓΥ
- Έγκριση δαπάνηςΑΠΟΦΑΣΗ ΕΓΚΡΙΣΗΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΖΩΝΩΝ ΠΥΡΑΣΦΑΛΕΙΑΣΔήμος Ελαφονήσου4.588,00 €Έγγραφο ↗ 6Ρ7ΩΩΡ4-ΗΨΓ
- Δέσμευση πίστωσηςΣΥΝ∆ΡΟΜΗ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΣΕΜΙΝΑΡΙΑΔήμος Ελαφονήσου1.240,00 €Έγγραφο ↗ 9ΛΚΡΩΡ4-ΝΩΡ
- ΑνάθεσηΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ -ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΟΥ (ΕΤΗΣΙΑ RELEASE) μηχανογραφικών εφαρμογών “SINGULAR GENESIS”Δήμος Ελαφονήσου4.346,20 €Έγγραφο ↗ ΩΜΙΤΩΡ4-ΙΝ6
- Διοικητική πράξηΟρισμός επόπτη στο πλαίσιο της υλοποίησης του Κεντρικού Συστήματος Ηλεκτρονικής Διακίνησης Εγγράφων (ΚΣΗΔΕ), Δήμου ΕλαφονήσουΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ ΨΚ4ΗΩΡ4-Κ6Σ
- Ιούνιος 2021
- ΠληρωμήΛογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα από VOLTON A.E. µηνός Αυγούστου 2020Δήμος Ελαφονήσου8,22 €Έγγραφο ↗ Ω345ΩΡ4-ΑΨ9
- ΠληρωμήΛογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα από Elpedison Α.Ε. µηνός Απριλίου 2021Δήμος Ελαφονήσου3,72 €Έγγραφο ↗ Ψ3ΙΩΩΡ4-7ΘΛ
- ΠληρωμήΈξοδα τράπεζας για απόδοση τελών καθαριότητας φωτισµού και ακίνητης περιουσίας από ELPEDISON Α.Ε.Δήμος Ελαφονήσου1,50 €Έγγραφο ↗ 6Ε2ΩΩΡ4-4ΒΩ
- ΠληρωμήΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟΔήμος Ελαφονήσου470,98 €Έγγραφο ↗ Ρ19ΣΩΡ4-6ΑΞ
- ΠληρωμήΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΗΜΙΦΟΡΤΗΓΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟΔήμος Ελαφονήσου282,85 €Έγγραφο ↗ Ρ71ΚΩΡ4-Β38
- ΠληρωμήΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣΔήμος Ελαφονήσου868,00 €Έγγραφο ↗ ΨΟΗΗΩΡ4-9ΦΜ
- ΠληρωμήΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝΔήμος Ελαφονήσου750,20 €Έγγραφο ↗ ΨΑ0ΔΩΡ4-ΜΝ2
- ΠληρωμήΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ -ΕΝΤΥΠΑ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ COVID 19Δήμος Ελαφονήσου998,20 €Έγγραφο ↗ 966ΞΩΡ4-8ΘΧ
Οι αποφάσεις εμφανίζονται όπως δημοσιεύτηκαν στη Διαύγεια, με σύνδεσμο προς το επίσημο έγγραφο. diavgeia.gov.gr · Τελευταία ενημέρωση: 25/10/26, 3:00 π.μ.