Ελαφόνησος

© Petros Gkizis

Διαύγεια

Δήμος Ελαφονήσου

Όλες οι αποφάσεις του Δήμου από το 2010: προσλήψεις, έργα, αποφάσεις, οικονομικά, και οι πολεοδομικές πράξεις της Υπηρεσίας Δόμησης Μονεμβασιάς για την Ελαφόνησο.

14256 αποφάσειςΕμφάνιση ΚάρτεςΛίστα
  • Δεκέμβριος 2024
  • ΠληρωμήΑΜΟΙΒΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 67Μ3ΩΡ4-Ε6Ι
  • ΠληρωμήΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ "ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΣΤΗΝ ΩΡΙΜΑΝΣΗ &ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝΔήμος Ελαφονήσου28.800,00 €Έγγραφο ↗ 6ΨΨ5ΩΡ4-ΔΛΦ
  • Ισολογισμός / απολογισμόςΠροέλεγχος Ετήσιων Οικονομικών Καταστάσεων χρήσεως 2023Δήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 9ΜΚΗΩΡ4-756
  • ΠληρωμήΔιενέργεια τακτικού ελέγχου έτους 2023 του Δήμου ΕλαφονήσουΔήμος Ελαφονήσου3.534,00 €Έγγραφο ↗ 6ΘΝΑΩΡ4-Σ9Λ
  • Πίνακας επιτυχόντωνΒΕΒΑΙΩΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΙΣΘΙΑΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 6ΦΡΕΩΡ4-Ζ2Τ
  • Δέσμευση πίστωσηςΕΚΤΑΚΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥΔήμος Ελαφονήσου26.982,40 €Έγγραφο ↗ 90Π4ΩΡ4-ΠΟΔ
  • ΑνάθεσηΥπηρεσίες Υποστήριξης και Συμβουλών σε εξειδικευμένα θέματα Διαγωνιστικών διαδικασιών του ΔήμουΔήμος Ελαφονήσου1.273,00 €Έγγραφο ↗ 6ΩΖΡΩΡ4-3Δ6
  • Έγκριση δαπάνηςΕΚΤΑΚΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥΔήμος Ελαφονήσου26.982,40 €Έγγραφο ↗ 69ΗΒΩΡ4-10Ι
  • ΠληρωμήΑΜΟΙΒΗ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΑΪΟ ΩΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ 2024Δήμος Ελαφονήσου1.116,00 €Έγγραφο ↗ 97ΟΖΩΡ4-ΞΑ0
  • ΠληρωμήΠΑΡΟΧΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΝΔΟΓΕΝΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΕΝΟΤΗΤΑ Β'Δήμος Ελαφονήσου9.920,00 €Έγγραφο ↗ Λ684ΩΡ4-ΤΨΞ
  • Δέσμευση πίστωσηςΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΑΘΙΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 9Ω5ΥΩΡ4-Ρ7Ο
  • Έγκριση δαπάνηςΈγκριση τεχνικών προδιαγραφών για ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝΔήμος Ελαφονήσου11.966,00 €Έγγραφο ↗ 95ΧΧΩΡ4-Β6Η
  • ΠληρωμήΛογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα από NRG SUPPLY AND TRADING ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε. µηνός Αυγούστου 2024Δήμος Ελαφονήσου3,39 €Έγγραφο ↗ 6ΩΦ2ΩΡ4-73Θ
  • ΠληρωμήΈξοδα τράπεζας για µεταφορά ποσού από την Τράπεζα Ελλάδος στην Τράπεζα Alpha BankΔήμος Ελαφονήσου6,00 €Έγγραφο ↗ ΨΩΜΑΩΡ4-ΣΘ3
  • ΠληρωμήΛογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα από ΖΕΝΙΘ Εταιρεία Προµήθειας Αερίου Θεσσαλονίκης -Θεσσαλίας Α.Ε. µηνός Σεπτεµβρίου 2024Δήμος Ελαφονήσου16,26 €Έγγραφο ↗ Ψ3ΦΔΩΡ4-ΦΕΤ
  • ΠληρωμήΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ (Α ΔΟΣΗ)Δήμος Ελαφονήσου3.642,20 €Έγγραφο ↗ ΡΩΩΞΩΡ4-Μ1Ξ
  • ΠληρωμήΠρομήθεια containerΔήμος Ελαφονήσου9.486,00 €Έγγραφο ↗ 6Γ6ΓΩΡ4-Τ1Ν
  • ΠληρωμήΕΙΣΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΤΗΣΙΟΓΟΝΩΝ ΟΥΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2024Δήμος Ελαφονήσου1.000,00 €Έγγραφο ↗ Ρ7ΔΒΩΡ4-ΣΘΦ
  • ΠληρωμήΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΜΕΙΩΣΗΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝΔήμος Ελαφονήσου12.400,00 €Έγγραφο ↗ 6Ν0ΦΩΡ4-9ΑΔ
  • ΠληρωμήΈξοδα τράπεζας για µεταφορά ποσού από την Τράπεζα Ελλάδος στην Τράπεζα Alpha BankΔήμος Ελαφονήσου10,00 €Έγγραφο ↗ 940ΜΩΡ4-Τ1Ρ
  • ΠληρωμήΛογιστική τακτοποίηση για παρακρατηθέντα από VOLTERRA A.E. µηνός Σεπτεµβρίου 2024Δήμος Ελαφονήσου2,56 €Έγγραφο ↗ 9ΛΝΩΩΡ4-Η6Ο
  • ΠληρωμήΠροµήθεια Τράπεζας Ελλάδος για τη εξόφληση της µισθοδοσίας µέσω ειδικής εφαρµογήςΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 9Ν9ΙΩΡ4-4ΞΗ
  • ΠληρωμήΑπόδοση Κρατήσεων ΙΚΑ µηνός ∆εκεµβρίου 2024Δήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ ΨΚΞ8ΩΡ4-ΨΕ5
  • ΠληρωμήΑπόδοση Κρατήσεων ΕΦΚΑ µηνός ∆εκεµβρίου 2024Δήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 9ΑΥΩΩΡ4-ΗΞΦ
  • ΠληρωμήΑπόδοση Κρατήσεων Υπουργείο Οικονοµικών (Εισφορά αλληλεγγύης-ΦΜΥ-Χαρ/µο και ΟΓΑ Χαρ/µου) µηνός ∆εκεµβρίου 2024Δήμος Ελαφονήσου2.597,54 €Έγγραφο ↗ 6Η99ΩΡ4-6ΕΧ
  • ΠληρωμήΑπόδοση Κρατήσεων µηνός ∆εκεµβρίου 2024 υπερ ∆ήµου Ελαφονήσου από επιστροφή χρηµάτων εργαζοµένων λόγω προπληρωµής απότο ∆ήµο της οφειλής των εισφορών της επικουρικής τους ασφάλισηςΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 976ΥΩΡ4-ΙΜΘ
  • ΑνάθεσηΠαροχή υπηρεσιών ειδικού ελέγχου από 01-09-2019 έως 31-12-2023 στο Δήμο ΕλαφονήσουΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ ΡΗΖΔΩΡ4-20Λ
  • ΠληρωμήΠρομήθεια Εορταστικού ΕξοπλισμούΔήμος Ελαφονήσου10.992,60 €Έγγραφο ↗ Ρ77ΚΩΡ4-6ΒΠ
  • Διοικητική πράξηΆσκηση ειδικής διοικητικής προσφυγής ενώπιον του Γ.Γ.Α.Δ.Π.Δ.Ε.Κ.Ι. κατά της μ’ αριθμό 231/2024 απόφασης του Δ.Σ. του Δήμου ΜονεμβασίαςΔήμος ΕλαφονήσουΈγγραφο ↗ 941ΔΩΡ4-ΘΜΨ
  • Πληρωμή4ος ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ (ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗ) ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «Ανάπλαση – Εξωραϊσμός Οδών εντός οικισμού»Δήμος Ελαφονήσου4.374,42 €Έγγραφο ↗ 69ΥΠΩΡ4-ΒΟΚ

Οι αποφάσεις εμφανίζονται όπως δημοσιεύτηκαν στη Διαύγεια, με σύνδεσμο προς το επίσημο έγγραφο. diavgeia.gov.gr · Τελευταία ενημέρωση: 19/10/26, 3:00 π.μ.